Dëgjojnë këngën dedikuar Borës, Donaldi dhe Beatrix bëjnë reagimin epik (Video)

  • G.G /
  • 04 December 2021 - 14:25
Dëgjojnë këngën dedikuar Borës, Donaldi dhe Beatrix bëjnë reagimin epik (Video)

Kohë më parë Donald Veshaj i kishte kushtuar një këngë Bora Zemanit.

Kjo këngë është lëshuar në shtëpinë e Big Grother VIP ku Donaldi dhe Beatriks me të cilën ka nisur një lidhje dashurie brenda shtëpisë, u zgjuan pasi dëgjuan muzikën.

Është interesant se reagimi i tyre ishte i njëjtë.

Beatrix dhe Donald, mbulojnë kokën për mos ta dëgjuar këngën.

Ndryshe, kënga “Toxic Love”, përshkruan lidhjen e Donaldit me Bora Zemanin të cilën e këndon Elgit Doda. 

(Kosova Sot Online)