Mimoza Shkodra vishet shkurt dhe provokuese, kombinimi në veshje bie në sy

  • G.G /
  • 04 dhjetor 2021 - 16:35
Mimoza Shkodra vishet shkurt dhe provokuese, kombinimi në veshje bie në sy

Mimoza Shkodra njihet për paraqitjet e saj në rrjete sociale.

Ajo ka mahnitur me paraqitjen e saj të fundit.

E veshur me një fustan elegant verore, ajo dukej shumë bukur derisa ka ndarë dy postime në rrjete sociale.

Këngëtarja ndau një video ku shfaqet super joshëse.

E veshur shkurt dhe goxha provokuese, Mimoza po t’i ‘shkrijë’ meshkujt me këtë pamje. 

(Kosova Sot Online)