Lori nuk ndalon publikon këngën 'Sheqerka e shoqnisë'

  • A.P /
  • 05 December 2021 - 16:28
Lori nuk ndalon publikon këngën 'Sheqerka e shoqnisë'

Këngëtarja e njohur Loreta Kaçka - Lori për dashamirët e muzikës së saj, ka publikuar projektin më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Sheqerka e shoqnisë", mban titullin kënga premierë nga këngëtarja, e cila si përherë vjen e interpretuar shkëlqyer dhe me finesën që e karakterizon përherë Lorin.

Për ju, për ne për të gjithë, në vjim: "Sheqerka e shoqnisë" nga Lori...

Dëgjim të këndshëm...

(Kosova Sot Online)