Pas Donaldit, edhe vëllai i tij i jep fund lidhjes me vajzën e politikanit të njohur

  • G.G /
  • 07 dhjetor 2021 - 09:47
Pas Donaldit, edhe vëllai i tij i jep fund lidhjes me vajzën e politikanit të njohur

Prej kohësh është diskutuar lidhja e Romeo Veshaj dhe Aleksia Peleshit.

Peleshi kishte folur edhe publikisht për lidhjen, në një intervistë të dhënë së fundi.

Por mesa duket fundi ishte afër dhe Romeo është ndarë nga e dashura e tij.

Këta të fundit nuk po e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram, duke lënë që të dyshohet se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

(Kosova Sot Online)