Vjen reagimi i parë i Romeos pas paralajmërimit të hyrjes së tij sonte në ‘BBV’

  • A.P /
  • 07 dhjetor 2021 - 19:46
Vjen reagimi i parë i Romeos pas paralajmërimit të hyrjes së tij sonte në ‘BBV’

Sot është paralajmëruar hyrja e Romeot në ‘Big Brother VIP’.

Kjo është konsideruar si befasi nga ‘Vëllau i madh’. Madje vet aktori dhe moderatori e ka paralajmëruar hyrjen e tij brenda shtëpisë përmes një postimi në profilin e tij Instagram.

‘Sonte është nata, menxi spo pres’, ka shkruar Romeo ku ia ka bashkangjitur edhe një foto me Donaldin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj)

(Kosova Sot Online)