Mimoza Mustafa sot feston ditëlindjen, kaq vite mbush

  • G.G /
  • 08 dhjetor 2021 - 13:23
Mimoza Mustafa sot feston ditëlindjen, kaq vite mbush

Këngëtarja e muzikës popullore, Mimoza Mustafa, sot feston ditëlindjen.

Ajo mbush plot 47 vite jetë.

Në këtë ditë të veçantë për të nuk munguan urimet nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj.

Ndryshe, Mimoza Mustafa krahas moshës vazhdon të jetë në super formë duke sjellur edhe hit të njëpasnjëshme.

(Kosova Sot Online)