Mimoza Mustafa sot feston ditëlindjen kështu e uron Shkumbini

  • A.P /
  • 08 dhjetor 2021 - 17:06
Mimoza Mustafa sot feston ditëlindjen kështu e uron Shkumbini

Këngëtarja e njohur Mimoza Mustafa përveç muzikës që kultivon, ndër vite është shquar edhe për elegancën e saj, të cilës në çdo paraqitje i kushton rëndësi, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Sot më shumë se asnjëherë Mimoza ka arsye për të qenë e lumtur.


Pikërisht sot këngëtarja feston ditëlindjen dhe mbush plot 47 pranvera.

Me këtë rast bashkëshorti i saj, producenti  Shkumbin Kryeziu e ka uruar me fjalët më të ëmbla...

"Të uroj ditëlindjen e dashur, i bekuar jam që të kam ty, të bekuar janë Rozafa e Bojekni për një nënë si ti", ka shkruar Kryeziu.

Image


(Kosova Sot Online)