Dafina vjen me një vallëzim interesant në kulmin e Bibliotekës

  • G.G /
  • 16 December 2021 - 10:21
Dafina vjen me një vallëzim interesant në kulmin e Bibliotekës

Këngëtarja Dafina Zeqiri po vazhdon të jetë më aktivja edhe në këtë fundvit

Ajo nuk di të ndalet.

Një album dhe disa këngë i ka realizuar ajo gjatë vitit 2021 dhe tani duket se nuk e ka përfunduar këtu.

Këngëtarja është parë sonte duke vallëzuar në kulmin e Bibliotekës Kombëtare të Kosovës, derisa ka pasur të veshur xhinse dhe një pallto të hapur ku shfaq belin e saj.

Dafina nuk ka treguar se a është duke bërë ndonjë klip, por duke qenë se kamerat ishin aty mjafton që të tregojë se ajo e ka bërë një gjë të tillë. 

(Kosova Sot Online)