Tha se “qeshtu duhet me ju ndreq burrit”, Fisnik Syla i reagon Fjolla Morinës

  • G.G /
  • 18 December 2021 - 10:09
Tha se “qeshtu duhet me ju ndreq burrit”, Fisnik Syla i reagon Fjolla Morinës

Pavarësisht raportimeve se janë ndarë, Fjolla Morina dhe Fisnik Syla, duket se janë bashkë.

Së paku kështu vërehet në postimet e Fjollës nëpër rrjete sociale. Mbrëmë ajo ka postuar një fotografi, ku shihet e veshur me një fustan të kaltër, në përshkrimin e së cilës ka dhënë një “këshillë”.

“Qeshtu duhet me ju ndreq burrit premte t’premten??oj gra ??”, ka shkruar Fjolla.

Por, vëmendje ka marrë komenti i Fisnikut.

“Se kanë krejt këtë fat o shpieert”, ka qenë komenti i tij.

(Kosova Sot Online)