Reperi shqiptar i propozon të dashurës në mes të shkretëtirës

  • G.G /
  • 20 December 2021 - 10:53
Reperi shqiptar i propozon të dashurës në mes të shkretëtirës

Reperi i njohur shqiptar, Dardan Mushkolaj, i cili jeton prej vitesh në Gjermani është mjaft aktiv në rrjete sociale.

Së fundmi, ai ka marr vëmendjen pasi i ka propozuar të dashurës së tij, Hava gjatë pushimeve në Dubai.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi përmes një postimi në rrjete sociale.

Çifti u shfaqen në shkretëtirë, teksa Hava tregon unazën dhe mban në duar një buqetë me lule.

“Unë thashë PO”, ka shkruar ajo në gjuhen gjermane.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by HΛVΛ (@hava)

(Kosova Sot Online)