Xheloze për gocat në klipin e fundit të Ledrit?/ Ja përgjigja epike e Sarës

  • E.K /
  • 20 December 2021 - 11:34
Xheloze për gocat në klipin e fundit të Ledrit?/ Ja përgjigja epike e Sarës

Një ditë më parë, reperi Ledri Vula, publikoi këngën e tij të re dhe të fundit për këtë vit.

Projekti i tij titullohet “Amerikana” dhe klikimet në “YouTube” po rriten çdo minutë.

Në këtë klip, Ledri shfaqet pranë disa modeleve se*si në disa skena disi të nxehta.

Në fakt, gjëra që i shohim shpesh në jetën e një artisti, e aq më pak një këngëtari.

Por, çfarë mendimi ka Sara për modelet që marrin pjesë në videoklipet e Lderit.

Kjo pyetje i është bërë së fundmi në një “Ask a question” në “Instagram”.

Teksa ka publikuar një pjesë nga kënga Sara ka shkruar:

“Kanë lezet”.

(Kosova Sot Online)