Të enjten ‘shpërthen’ bomba, Don Xhon dhe Butrint Imeri publikojnë bashkëpunimin e shumëpritur

  • G.G /
  • 20 December 2021 - 12:44
Të enjten ‘shpërthen’ bomba, Don Xhon dhe Butrint Imeri publikojnë bashkëpunimin e shumëpritur

Don Xhon dhe Butrint Imeri kanë paralajmëruar bashkëpunimin e tyre të parë.

Corazon do të titullohet kënga më e re e Don Xhonit dhe Butrint Imerit,.

Një pjesë e kësaj kënge tashmë është bërë hit ende pa u publikuar. Por si duket fundi i ka ardhur pritjes dhe tashmë do të mund ta dëgjojmë të plotë.

Të enjten në mesnatë këngëtarët do të publikojnë këngën e tyre.

Kjo këngë pritet të jetë hit i padiskutueshëm.

Don Xhoni dhe Butrinti përveq kolegè janë shokë shumë të ngushtë me njëri tjetrin.

(Kosova Sot Online)