Përgjigja e Donaldit kur pyetet nëse do të dilte nga shtëpia me Beatrixin

  • G.G /
  • 21 dhjetor 2021 - 07:48
Përgjigja e Donaldit kur pyetet nëse do të dilte nga shtëpia me Beatrixin

Beatrix Ramosaj ditët e fundit ka përjetuar një paqëndrueshmëri emocionale në “Big Brother VIP”.

Ajo ka kërkuar të dalë dhe është ndjerë shumë keq, pavarësisht se tani duket më mirë.

Sot gjatë qëndrimit në oborr, ai u pyet nga Antonela nëse do dilte pas Triksës.

Pjesë nga biseda:

Antonela: Me dal Triksa? A del ti pas Triksës?

Donald: Po normal.

Antonela: O shpirt mos ja këput kot.

Donaldi: Ca do mo? Ca pate ti?

Beatrix: Nuk jam mirë. Nuk jam mirë, s’po duroj dot veten time

Donaldi: Me vërtët? Seriozisht e ke ti (Beatrix tund koëkn në shenjë pohimi). Pse ca të kapi ty?

Beatrix: Nuk kam dëshirë të flas, thjesht s’ndihem mirë.

Antonela: Qetësohu shpirt se është me ditë kjo

Beatrix: Këtu të çmend gjithë situata, nuk mundem më.

Antonela: Futja një mendje të lehtë Trixa.

Ajo filloi edhe të qante, por sot situata duket disi ndryshe për të.

(Kosova Sot Online)