Adriana Matoshi edhe sot në Kuvend, deputetët publikojnë fotografi me të

  • E.K /
  • 23 December 2021 - 13:02
Adriana Matoshi edhe sot në Kuvend, deputetët publikojnë fotografi me të

Ardiana Matoshi një muaj më parë njoftoi rreth rikthimit të sëmundjes së para nëntë vitesh.

Ajo u sëmurë përsëri me tumorin në tru.

Pas një operacioni të suksesshëm ajo po mundohet të merr veten.

Një muaj pas ajo u rikthye në Kuvend dhe duket në gjendje të mirë shëndetësore.

Por, aktorja dhe deputetja kosovare ka treguar edhe një herë që është simbol i fitores.

Një foto e publikuar nga deputetja Jeta Statovci tregon Adrianën e buzëqeshur dhe në formë, tre javë pas fillimit të një beteje të vështirë.

(Kosova Sot Online)