Mami dhe gjyshja më “cool” në qarkullim, Kris Jenner, sapo publikoi këngën e Krishtlindjeve

  • G.G /
  • 24 December 2021 - 11:34
Mami dhe gjyshja më “cool” në qarkullim, Kris Jenner, sapo publikoi këngën e Krishtlindjeve

Kris Jenner e ka vërtetuar edhe njëherë se është mami dhe gjyshja më “cool” në qarkullim. solli gëzimin e festës kur lëshoi interpretimin e saj të këngës.

65-vjeçarja ka treguar aftësitë e saj në të kënduar me këngën e Krishtlindjeve “Jingle Bellas”, ndërsa vajza e saj Kourtney Kardashian dhe i fejuari Travis Barker shërbejnë si grupi i saj mbështetës.

Kopertina e vetme shfaqte një foto të Krishtlindjeve të Kris-it duke pozuar përpara një muri me çorape, ndërsa dukej përrallore me një fustan të kuq me temina. Ajo po tërhiqte pak fustanin për kamerën në mënyrë që të tregonte njërën nga këmbët e saj të tonifikuara.

“Pak argëtim në studio me mbretëreshën legjendare Kris Jenner”, ka shkruar Kourtney, e cila me padurim e ndau këngën me 155 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

I fejuari i saj, Travis Barker, i cili është një baterist profesionist, ishte ‘natyrisht në bateri.’ Gjithashtu u zbulua se kënga ishte nën ‘KRAVIS RECORDS’, që është një shenjë e drejtpërdrejtë për emrin e çiftit të Kourtney dhe Travis.

Kënga është e disponueshme për shkarkim në Spotify, Apple Music, iTunes, YouTube Music dhe Tidal.

Menjëherë pas publikimit, vajza tjetër e Kris, Khloe Kardashian shkroi në Instagram dhe Tëitter për të shprehur dashurinë e saj për përpjekjen muzikore të nënës së saj – të cilën ajo e konsideroi një ‘dhuratë të hershme të Krishtlindjeve’ për të gjithë.

(Kosova Sot Online)