Afërdita Dreshaj publikon kartolinën familjare të Krishtlindjes

  • G.G /
  • 25 December 2021 - 10:25
Afërdita Dreshaj publikon kartolinën familjare të Krishtlindjes

Me një album fotosh, Afërdita Dreshaj ka uruar ndjekësit e saj për Krishtlindjen. Sot është mbrëmja e shënuar dhe urimet kanë nisur. Në foto Aferdita shfaqet me të voglin e saj dhe në disa shkrepje të tjera është edhe bashkëshorti. Djali i çiftit të njohur rritet çdo ditë dhe ka marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve.

Këtë vit Afërdita dhe Jakub e kaluan duke lëvizur sa në një shtet në tjetrin teksa sportisti i njohur i dedikohet karrierës dhe familjes.

(Kosova Sot Online)