A është Bora Zemani moderatoja e cila vishet më së bukuri, shikojeni dhe vlersojeni

  • G.G /
  • 27 December 2021 - 13:54
A është Bora Zemani moderatoja e cila vishet më së bukuri, shikojeni dhe vlersojeni

Bora Zemani shpeshherë merr vëmendjen për paraqitjet e saj, të cilat nganjëherë kanë shifra marramendëse.

Bukuroshja gëzon linja trupore përfekte, çka e bënë të duket bukur gjithmonë e të bjerë në sy

Këto janë disa nga paraqitjet e Borës, ku ajo duket e mrekullueshme.

Ajo ndër të tjera, para pak kohësh pati një ndërhyrje mirëpo prap se prap duket mirë dhe në formë. 

(Kosova Sot Online)