Jo aq e thjeshtë si herave tjera, Sara merrë vëmendje me dukjen

  • G.G /
  • 28 December 2021 - 12:06
Jo aq e thjeshtë si herave tjera, Sara merrë vëmendje me dukjen

Kur dëgjojmë emrin e Sarës menjëherë na shkon mendje te thjeshtësia.

Ajo madje shpesh herë shfaqet edhe pa pikë grimi dhe duket se ka fare problem.

Por këtë herë ajo ka postuar një fotografi ku shihet me grim të theksuar.

Veshur me pantollona të ngushtë e me flokët e mbledhura ajo duket zonjë e rëndë.

(Kosova Sot Online)