Pamje +18, Arjola e Monika me skena të nxehta në vaskë

  • G.G /
  • 30 December 2021 - 14:10
Pamje +18, Arjola e Monika me skena të nxehta në vaskë

Në ‘BBV’, është shtuar një suitë ku banorët që ndahen në çifte mund ta shijojnë për 24 orë.

Të parat ishin Arjola dhe Monika, të cilat kanë bërë shfaqje të nxehtë për publikun.

Ato performuan shumë ‘hot’, ku nuk munguan as shampanja, të cilën e hapi Demiri dhe ia hodhi mikes së saj.

Pak më vonë, teksa të dyja po laheshin në vaskë te dhoma e tyre kanë shkuar edhe Iliri dhe Meridiani, të cilët ndihmuan ata që të dilnin nga aty. Por fillimisht edhe ata të dy kërcyen e dhanë shfaqje për publikun.

(Kosova Sot Online)