Alban Skenderajt i ndodh e papritura, anulon koncertet në Amerikë

  • E.K /
  • 03 January 2022 - 21:10
Alban Skenderajt i ndodh e papritura, anulon koncertet në Amerikë

Këngëtari i njohur shqiptar ishte rezervuar t’i mbajë disa koncerte në Amerikë.

Pasi ka numër të madh fansash, ai vazhdon të jetë tejet i kërkuar nga publiku shqiptar.

Mirëpo, sot atij i ka ndodhur diçka e papritur dhe i është dashur t’i anuloj koncertet.

Përmes një postimi në Instastory ai dha detaje më shumë.

Më poshtë postimi i plotë.

(Kosova Sot Online)