Arbana jep lajmin e papritur: Shtyhet më tepër se 18 shkurti Big Brother

  • E.K /
  • 04 January 2022 - 08:35
Arbana jep lajmin e papritur: Shtyhet më tepër se 18 shkurti Big Brother

Të shtunën e 1 janarit banorëve iu komunikua se "Big Brother" do të shtyhet deri në 18 shkurt dhe iu është dhënë 3 ditë kohë për të vendosur nëse do e vazhdojnë eksperiencën e tyre.

Por në një intervistë për "Open", Arbana ka zbuluar se spektakli mund të zgjasë edhe më shumë.

"Jemi minimalisht deri më 18 shkurt , por mund të jemi dhe më gjatë!", tha ajo.

(Kosova Sot Online)