Sabiani në shtëpinë e prindërve të Ilirit, publikon foton me ta

  • G.G /
  • 05 janar 2022 - 11:08
Sabiani në shtëpinë e prindërve të Ilirit, publikon foton me ta

Sabiani ka vazhduar të takojë të afërmit dhe njerëzit e dashur të Ilir Shaqirit dhe këtë herë ka vizituar prindërit e tij në shtëpinë e tyre. “Një përqafim i sinqertë vlen më shumë se çdo dhuratë”, ka shkruar ai, teksa është ulur mes të dyve.

Para pak ditësh ai përcolli në aeroport Emilyn bashkë me djalin e tij, duke treguar kështu se raporti i tij me personat më të dashur të Ilirit dhe foto u komentua shumë.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me foton krah prindërve të balerinit, për të cilët komentuesit kanë shprehur admirim, po aq sa për gjestin e Sabianit.

(Kosova Sot Online)