Këngëtari kosovar tregon se si e tradhtoi të dashurën: Qaja nga turpi

  • G.G /
  • 12 janar 2022 - 10:27
Këngëtari kosovar tregon se si e tradhtoi të dashurën: Qaja nga turpi

Valon Shehu ka zbuluar detaje nga jeta e tij private i ftuar në “Glamour zone”. Për herë të parë, ai ka treguar për moderatoren Ester Bylyku se gjatë jetës ka tradhëtuar dy herë dhe të dyja herët e kanë kapur.

“Ajo i zbuloi të gjitha sepse kisha lënë laptopin në shtëpi. Kishte çdo gjë me fakte. Më erdhi turp dhe i thash, që do të largohesha nga shtëpia. Ajo më tha jo, sepse dëshironte të qëndronim natën e fundit bashkë. Në momentin që ajo vuri kokën në gjoksin tim, më beso më dilnin lot nga turpi”, tregoi Valoni.

(Kosova Sot Online)