Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë albumin “Muzikë e Alltisë”

  • G.G /
  • 12 January 2022 - 11:09
Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë albumin “Muzikë e Alltisë”

Dyshja e pandashme Mc Kresha dhe Lyrical Son, siç kishin paralajmëruar më herët kanë sjellur albumin e tyre më të ri “Muzikë e Alltisë”.

Ky album i ka gjithsej 11 këngë, dy prej tyre janë bashkëpunime me super artistët e njohur Elvana Gjata dhe Ledri Vula.

Albumi është i zhanrit Hip-Hop dhe tani është i publikuar në të gjitha platformat digjitale.

Lista e plotë e këngëve të albumit:

1. Kangë e shihrav
2. Hotel Mahalla
3. Inati

4. Recepti
5. Nji lot
6. Paret lejla
7. Stuhi mbi oqean (bashkëpunim me Elvanën)
8. J.C.V.D (bashkëpunim me Ledir Vulën)
9. Rrugë e gjatë
10. Rammstein
11. Guinners.

(Kosova Sot Online)