Djema, Gjiko po na tregon se si duhet trajtuar gruaja

  • E.K /
  • 13 January 2022 - 12:15
Djema, Gjiko po na tregon se si duhet trajtuar gruaja

Elita Rudi dhe Gjiko janë nga çiftet më simpatike të showbizit shqiptar.

Dyshja shfaqin shumë pozitivitet në çdo paraqitje të tyre televizive por edhe në rrjete sociale duke na sjell detaje interesante nga përditshmëria e tyre.

I tillë ishte edhe një moment i shpërndarë nga reperi së fundmi ku tregon si llaston bashkëshorten e tij.

Në video shihet Elita duke ngrënë diçka, në anën tjetër, Gjiko po e ndjek me një gotë ujë në rast se atë e merr etja.

Dhe jo vetëm kaq, në dorë ka edhe një pecetë në rast se gruas së tij i duhet.

https://video.syri.net/upload/videos/2022/01/DfCFAlL1AcKoJsbTt2c2_13_fa97f6091fa3a6714380bd74a465b45a_video_240p_converted.mp4

(Kosova Sot Online)