Dy rapsodë i kushtojnë këngë Big Brother VIP, shkrijuni së qeshur me fjalët e tyre për banorët

  • E.K /
  • 13 janar 2022 - 15:46
Dy rapsodë i kushtojnë këngë Big Brother VIP, shkrijuni së qeshur me fjalët e tyre për banorët

Se e kanë marrë vëmendjen e shqiptarëve ku do në botë, e kanë marrë.

E, për Big Brother VIP dhe për Përputhën, tashmë ka dal edhe një këngë, në versionin satirik, shkruan Syri Kosova.

Fjala është për vëllezërit Lleshi, që kanë lansuar këngën ‘Big Brother VIP’ (Humoristike).

Ja kënga:

(Kosova Sot Online)