Çikat e Prishtinës: Vesa Luma dhe Jehona Sopi shkëlqejnë në fotosesionin e ri

  • A.P /
  • 14 January 2022 - 15:34
Çikat e Prishtinës: Vesa Luma dhe Jehona Sopi shkëlqejnë në fotosesionin e ri

Dy artistet e njohura nga Kosova Vesa Luma dhe Jehona Sopi, kanë vendosur ta kenë një kujtim së bashku, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Mikeshat e kanë filluar muajin janar të vitit të ri duke realizuar një fotosesion si Çikat e Prishtinës, ku kanë shkëlqyer me paraqitjen.

Si Jehona  edhe Vesa shquhen për vokalin e tyre dhe këngët e bukura të realizuara ndër vite.

Image
Image
Image


(Kosova Sot Online)