Jeni kuriozë të dini me kë po bashkëjeton Dua pas ndarjes nga Anwar?

  • G.G /
  • 14 January 2022 - 16:44
Jeni kuriozë të dini me kë po bashkëjeton Dua pas ndarjes nga Anwar?

Pas ndarjes nga Anwar Hadid, Dua Lipa është kthyer sërish në qendër të mediave rozë në çdo dalje të sajën.

Këtë herë këngëtarja me origjinë shqiptare është fotografuar nga paparacët pranë shtëpisë së saj në Londër, teksa shëtiste së bashku me miken e saj, Sarah Lysander.

Dua u pa e veshur me një pallto të zezë dhe pantallona të së njëjtës ngjyrë, poshtë një xhakete me varëse zinxhirësh argjendi.

Thuhet se ajo së bashku me të dashurin e saj, pas ndarjes së Das nga Anwar, janë shpërngulur të jetojnë me këngëtaren.

Por, ende asnjëri nga ta nuk është prononcuar të flasë rreth kësaj cështjeje.

(Kosova Sot Online)