“Po thonë çka ka bo Arjola në Big Brother”, reagon Adriana Matoshi

  • E.K /
  • 17 January 2022 - 08:35
“Po thonë çka ka bo Arjola në Big Brother”, reagon Adriana Matoshi

DJ Dagz tha së fundmi se Arjola Demiri nuk bën dhe nuk ka bërë asgjë brenda shtëpisë së Big Brother.

Menjëherë pas kësaj deklarate ka reaguar mikja e saj e ngushtë Adriana Matoshi e cila e shpërndau një postim në rrjete sociale.

Aktorja ka renditur disa veprime, që sipas saj, Arjola i bën në shtëpi.

(Kosova Sot Online)