Bukuroshja e kolme pozon në bikine, me stil të Angelina Jolie

  • A.P /
  • 17 janar 2022 - 20:24
Bukuroshja e kolme pozon në bikine, me stil të Angelina Jolie

Addison Rae ka postuar disa foto që i kishte realizuar në Turks & Caicos derisa i ka emëruar të stilit “got seksi”, një stil i viteve 90-ta që bukuroshja thotë se është inspirim për stilin e saj

Addison Rae ka kaluar një pushim të jashtëzakonshëm në Turks and Caicos javën e kaluar.

Të hënën, sirena e kolme – e cila konsiderohet si ylli më seksi që u bë e njohur gjatë 2021 nëpërmes TikTok, e ku nga aty mori rol në filmin He’s All That – ka zgjedhur story të Instagram për të treguar disa nga fotot që ka bërë atje.

Ajo ka vepruar si shoqja e saj Kourtney Kardashian kur ka folur për stilin, duke thënë se ajo është kthyer në vitet 1990 për idetë e modës dhe gruaja që ajo ka marrë më së shumti është Angelina Jolie. 

Image

(Kosova Sot Online)