Ermal Fejzullahu “ngacmon” Sara Hoxhën për përdorimin e filterave në foto

  • G.G /
  • 18 janar 2022 - 10:31
Ermal Fejzullahu “ngacmon” Sara Hoxhën për përdorimin e filterave në foto

Ermal Fejzullahu ka një shoqëri të mirë me Ledri Vulën.

Këtë e dëshmojnë postimet që shpesh i bëjnë së bashku në rrjetet sociale.

Por jo vetëm. Ata janë të afërt edhe me familjarët e njëri-tjetrit, jo rrallë herë i kemi parë dy partneret e tyre së bashku.

Por së fundmi Sara dhe Ermali kanë qenë mbrëmë bashkë në festën e Sara Hoxhës.

Ata realizuan një instastorie me filtera ku tutje reagoi me shaka Ermali duke ‘ngacmuar’ partneren e shokut.

“Qa pot bojka filteri kurrë se kom besu”, ka shkruar këngëtari sipër videos të cilën Sara e pranoi me shumë sportivitet.

(Kosova Sot Online)