Pasi surprizoi Trixën në “BBV”, Albërije Hadërgjonajt i ndodh e papritura në Instagram

  • G.G /
  • 18 January 2022 - 12:12
Pasi surprizoi Trixën në “BBV”, Albërije Hadërgjonajt i ndodh e papritura në Instagram

Këngëtarja shqiptare, Albërie Hadërgjonaj është rikthyer përsëri në qendër të vëmendjes.

Asaj i është vjedhur llogaria e “Instagram” dhe kjo u bë e ditur përmes emrit që mban tani kjo llogari.

Albëries i janë fshirë të gjitha fotot dhe videot në këtë rrjet social.

Kujtojmë se, Albërie Hadërgjonaj para pak jave ka surprizuar mbesën e saj, Beatrix Ramosaj në “Big Brother Vip”.

(Kosova Sot Online)