Kurrë nuk e ka ekspozuar kaq shumë trupin Sara si në foton e fundit

  • G.G /
  • 19 janar 2022 - 13:56
Kurrë nuk e ka ekspozuar kaq shumë trupin Sara si në foton e fundit

Sara Hoxha po vjen me disa ndryshime në stil secilën herë.

Herë e shohim pa grim e të pa rregulluar e herë deri në detajin e fundit.

Madje së fundmi ajo ka ekspozuar edhe format trupore veshur me mini fund.

Dhe shikojeni sa superseksi po duket.

(Kosova Sot Online)