Sa bukur po duket Rita Ora

  • A.P /
  • 19 janar 2022 - 15:18
Sa bukur po duket Rita Ora

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora po përgatitet për të filmuar sezonin e ri të The Voice Australia.

Rita së fundi publikoi një set fotosh përpara xhirimeve të emisionit Channel Nine.

Bukuroshja dukej qiellore teksa qëndronte për një pozë të zjarrtë, ndërsa shikonte nga supi i saj. Në një tjetër pozë të ndezur, krijuesja e hiteve mund të shihet duke pozuar një stuhi ndërsa shikon intensivisht kamerën.

Flokët e saj bionde ishin stiluar rastësisht me disa valëzime të lirshme dhe një ndarje të thjeshtë në qendër.

Image

(Kosova Sot Online)