Nuk do tu besoni syve, kaq shumë paska ndryshuar Xuxi

  • G.G /
  • 21 January 2022 - 10:52
Nuk do tu besoni syve, kaq shumë paska ndryshuar Xuxi

Ka kohë që Xuxin nuk po e shohim shpesh në ekran, e gjatë kësaj periudhe ai paska ndryshuar mjaftë.

Rok këngëtari i njohur kosovar, dikur shfaqej shpesh në televizion, por jo më , bile nuk po bë në as këngë e videoklipe.

Gjatë kë saj periudhe, Xuxi paska ndryshuar mjaftë , duke i rritur flokët dhe ndryshuar formën e mjekrrës.

Më në fund këngëtari dhe prezantuesi i radios e ka hequr kapelen, duke ndryshuar plotësisht pamje dhe stil.

(Kosova Sot Online)