Me bluzë transparente, vajza e Lutfi Hazirit tregon gjoksin bombastik

  • G.G /
  • 21 janar 2022 - 11:00
Me bluzë transparente, vajza e Lutfi Hazirit tregon gjoksin bombastik

Kënga Haziri nuk i ndal fotot e nxehta.

Ajo po vazhdon të mahnit ndjekësit me foto atraktive derisa vë në pah linjat trupore.

Së fundmi zeshkanja ka publikuar një foto veshur me bluzë transparente.

E përmes së cilës i shihen dhe sytjenet edhe gjoksi.

(Kosova Sot Online)