Noizy dhe Dardani publikojnë këngën më të re “Alles Gut”

  • E.K /
  • 21 January 2022 - 11:30
Noizy dhe Dardani publikojnë këngën më të re “Alles Gut”

Reperi  njohur nga Shqipëria, Noizy ka publikuar këngën më të re, shkruan “Kosova Sot Online”.

Reperi shqiptar këtë këngë e ka sjellur në bashkëpunim me Dardanin.

Dy këngëtarët kanë ardhur me melodi ritmike, ku këtë këngë e kanë titulluar  “Alles Gut”.

(Kosova Sot Online)