Dafina Zeqiri ndan mesazhin që mori nga personi i shtrenjtë

  • A.P /
  • 21 janar 2022 - 14:38
Dafina Zeqiri ndan mesazhin që mori nga personi i shtrenjtë

Dafina Zeqiri ka treguar se ka një raport shumë të ngushtë me nënën e saj. Këngëtarja i ka dedikuar dhe një album dhe bëhet fjalë për këtë të fundit që mban titullin “Dafinë Moj”. Së fundmi, autorja e shumë hiteve ka bërë një postim prekës që ka të bëjë me të.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një mesazh që ka marrë nga e ëma, e cila ndodhet në Suedi. Ajo i shkruan se e ka marrë malli dhe se mezi pret që ta takojë. Kujtojmë që Dafina ka qenë mjaft aktive me projekte muzikore. Pas hitit me Majk, ajo pritet të sjellë këngën e re.

Image

(Kosova Sot Online)