Afërdita sjell foto me nënën, nuk dallohet cila është nëna cila e bija

  • G.G /
  • 21 January 2022 - 14:41
Afërdita sjell foto me nënën, nuk dallohet cila është nëna cila e bija

Afërdita Dreshaj duket mahntëse në secilin imazh që sjell.

Si modele që është stili i saj i veshjes pëlqehet në masë të madhe nga përcjellësit e saj.

Por e bukur dhe me stil qenka edhe nëna e saj.

Në një foto që ka sjellur së fundmi nuk dallohen që janë nënë e bijë.

(Kosova Sot Online)