Ermal dhe Ariana Fejzullahu me shtëpi të re në lagjen luksoze

  • A.P /
  • 21 janar 2022 - 15:06
Ermal dhe Ariana Fejzullahu me shtëpi të re në lagjen luksoze

Jeta e yjeve të estradës ka qenë dhe vazhdon të jetë qendra e vëmendjes së publikut. Një lajm interesant e i vërtetë është kryefjala e javës dhe diskutimeve mbi jetën e yjeve në showbizzin kosovar.

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana, janë bërë me shtëpi të re. Jo domosdo shtëpi edhe atë, por në lagjen më luksoze në vend, Royal Green Residence.

Në këtë mënyrë, çifti i shumëpërfolur ka bërë hapin e radhës në jetën bashkëshortore, duke e gëzuar shtëpinë e re luksoze.

Image

(Kosova Sot Online)