Njihuni me “bishat e Noizyt”, miliona euro në garazh

  • G.G /
  • 22 January 2022 - 09:58
Njihuni me “bishat e Noizyt”, miliona euro në garazh

Noizy ka në garazhin e tij një koleksion veturash!

Reperi i famshëm shqiptar, Noizy, është i njohur për jetën luksoze që ai bën, por mbi të gjitha për veturat luksoze që ai koleksionon në oborrin e shtëpisë së tij.

Përveç këngës ai investon shuma të mëdha edhe për të blerë super-vetura.

Por ai ka vendosur të prezantojë makinat e tij edhe për publikun e gjerë nëpërmjet një fotografie të publikuar në profilin personal në rrjetet sociale.

Por ai gjithashtu shpeshherë nuk i ka kursyer edhe këtu “kunjat” kundrejt rivalëve të tij, duke treguar me mburrje koleksionin e mahnitshëm dhe duke theksuar se të gjitha këto para i ka bërë vetë.

Për më tepër ju mund të ndiqni galerinë me fotografitë bashke me shtimin e fundit në koleksion.

(Kosova Sot Online)