Kendall Jenner sfidon temperaturat e ulta, supermodelja me bikini mikroskopike në dëborë

  • G.G /
  • 22 January 2022 - 10:30
Kendall Jenner sfidon temperaturat e ulta, supermodelja me bikini mikroskopike në dëborë

Kendall Jenner ka sfiduar temperaturat e ulta duke dalë me bikini mikroskopike në dëborë.

Supermodelja pozoi e veshur me bikini të zeza dhe me çizme me gëzof teksa dëfrehej në dëborë.

26-vjeçarja dukej mjaft seksi teksa ekspozoi linjat e saj elegante trupore në të ftohtë.

Kendall Jenner po shijon pushimet në Aspen të Kolorados, ku e shoqëron i dashuri i saj, basketbollisti Devin Booker.

Çifti zyrtarizuan lidhjen në Instagram në Ditën e Shën Valentinit 2021.

“Gruaja më e bukur”- shkroi ai në një foto ku pozonte krah supermodeles.

(Kosova Sot Online)