Në dekadën e saj të gjashtë dhe duket super se*si: Jlo tregon sekretin

  • E.K /
  • 22 janar 2022 - 14:32
Në dekadën e saj të gjashtë dhe duket super se*si: Jlo tregon sekretin

Aktorja dhe këngëtarja pesëdhjetë e dy vjeçare, Jennifer Lopez, ndau një video nga stërvitjet në Instagram dhe mori mijëra komplimente nga ndjekësit e saj të shumtë.

Muzikantja e njohur ushtron teksa dëgjon hitin e saj të fundit “On My Way”, të regjistruar për filmin e saj të ri “Marry Me” me Owen Wilson.

Filmi do të fillojë të shfaqet në muajin shkurt.

“Në rrugën time për t’u përmirësuar”, ka shkruar ajo krahas videos, e cila me siguri do t’ju ​​motivojë të filloni stërvitjen.

Ndryshe, ajo është komentuar shumë për lidhjen e saj me Ben Affleck, të cilët u bënë bashkë pas shumë viteve.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

(Kosova Sot Online)