Leonora Jakupi shfaqet atraktive me syza në borë

  • E.K /
  • 22 January 2022 - 16:30
Leonora Jakupi shfaqet atraktive me syza në borë

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, cilësohet si një prej këngëtarëve më të bukura shqiptare.

Leonora po ashtu shquhet si një prej këngëtarëve që veçohet për dukjen e saj dhe stilin e saj unik.

Leonora, së fundi në rrjetin e saj “Instagram”, ka postuar një foto në ambientin me borë, me një kapele dhe syze, ku duket mjaft bukur.

(Kosova Sot Online)