Luana Vjollca me bikini në deti: Veç skijat po na mungojnë

  • E.K /
  • 22 January 2022 - 17:51
Luana Vjollca me bikini në deti: Veç skijat po na mungojnë

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca është një prej moderatoreve më të pelqyera nga ana e publikut shqiptar,shkruan Kosova Sot Online.

Luana, së fundi ka postuar një foto me bikini në deti, ku sipër fotos ka shkruar “Veç skijat po na mungojnë”.

Luana shquhet për bukurinë dhe format  e saja trupore.

(Kosova Sot Online)