Kida merr vëmendjen me veshjen e saj plot stil, kaq atraktive duket

  • G.G /
  • 24 January 2022 - 13:39
Kida merr vëmendjen me veshjen e saj plot stil, kaq atraktive duket

Kida është njera ndër këngëtaret më të dashura të estradës shqiptare.

Ajo qëndroi disa ditë në Dubai, ku prej atje sillte imazhe mjaftë të bukura për dhuruesit e saj.

Cka mund të vëreni gjithmonë tek Kida është kombinimi që bë në me veshje dhe duket pë rfekte gjithmonë .

Plot stil, plot pozitivitet ka bërë që Kida të këtë mijëra adhurures që e duan jashtë mase.

(Kosova Sot Online)