Ngjashmëria në mes nuses së djalit të Sali Berishës dhe të dashurës së Ronaldos

  • G.G /
  • 24 January 2022 - 13:43
Ngjashmëria në mes nuses së djalit të Sali Berishës dhe të dashurës së Ronaldos

Ka edhe nga ato rastet kur njerëz të ndryshëm kanë ngjashmëri të madhe me njëri-tjetrin, nga këto raste kemi edhe tek ne.

Moderatorja shqiptare njëherit nusja e djalit të Sali Berishës, Armina Mevlani ka ngjajshmëri të madh me të dashurën e Ronaldos, Georgina Rodriguez.

Po të vizitojmë profilet e tyre mund të shohim ngjajshmëritë mes të dyjave.

Gjithashtu të dyja komentohet shumë për pamjen dhe jetën e tyre.

(Kosova Sot Online)