Ylli këndon, beba shikon!

  • A.P /
  • 24 janar 2022 - 17:40
Ylli këndon, beba shikon!

Këngëtari i kërkuar viteve të fundit, Yll Limani, është tejet aktiv në skenën muzikore, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ai nuk i lë  anash as rrjetet sociale.

Së fundmi në llogarinë e tij sociale  ka psotuar një video ku Ylli këndon dhe beba shikon!

Image

(Kosova Sot Online)