Beatrix Ramosaj tregon detaje pas daljes nga Big Brother Albania Vip

  • A.P /
  • 25 January 2022 - 18:57
Beatrix Ramosaj tregon detaje pas daljes nga Big Brother Albania Vip

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka bëri reagimin e parë që pas daljes nga shtëpia.

Përmes një postimi në faqen zyrtare në Instagram, Beatrix tregoi se po ndihet mirë dhe po vazhdon ta përcjellë Big Brother.

Ndër të tjera, ish-banorja e shëpisë së famshme tha se e përkrahë partnerin e tij, Donald Veshaj duke thënë se është fansja e tij e parë teksa shtoi se ai duhet ta fitoi spektaklin.

Gjithashtu, Trixa falënderoi të gjithë ata që i kanë qëndruar pranë dhe janë interesuar për gjendjen e saj.

Postimi i plotë i Beatrix Ramosaj pa ndërhyrje:

“Dua ta nis kte shkrim me nje falenderim per te gjith ju qe me falni ngrohtesi dhe jeni interesuar mbi gjendjen time.

Nuk do genjej, jo cdo gje eshte fushe me lule, tranzicioni ne jeten reale sigurisht ka veshtiresi por kam fatin te jem pjestare e nje familje qe me gjendet prane per cdo moment dobesie pergjat pershtatjes.
Ju kerkoj ndjese per lenjen pas dore te rrjeteve sociale, shfaqjeve televizive dhe mos pergjigjen e mesazheve por realisht kam nevoj edhe per pak fare kohe qe te ri-gjej gravitetin tim.Mund t’ju tregoi qe pergjate ketyre diteve terapia ime ka qene pasioni dhe arsyeja perse une jetoj, muzika. Po hedh cdo mendim dhe ndjenj ne leter dhe nota.. E di qe Monika dhe Arjola do jen shume te lumtura kur ta marrin vesh haha. Donaldin po e ndjek nga jashte E kam supportuar, do jem tifozja e tij e pare dhe sic e thash ne sfiden e lajmeve i qendroj mendimit qe ai duhet te fitoj BBV.
Persa i perket marrdhenjes tone, kam lexuar pak se si eshte pare nga jashte. I kuptoj dhe ata qe kane qene pro edhe deri diku ata kunder – Dukeqenese mardhenia jone ka lindur paster ne nje show ku ndjeksit jane lidh me protagonistet dhe mendojne se kane te drejten e opinionit dhe gjykimit mbi te gjithe ne brenda apo jashte shtepise. Sot eshte dita ime e 4 jashte asaj shtepie dhe nese @donaldveshaj do me zgjaste doren qe te hidheshim bashke, do e beja po prap. Bekime dhe dashuri per te gjith ju!”.

(Kosova Sot Online)