Çfarë ndodhi midis Kim dhe Kanye? Kim refuzon t’i flasë ish-bashkëshortit

  • G.G /
  • 26 January 2022 - 10:17
Çfarë ndodhi midis Kim dhe Kanye? Kim refuzon t’i flasë ish-bashkëshortit

Kim Kardashian nuk është duke komunikuar me ish-bashkëshortn e saj 44-veçar Kanye West. Ylli I “Keeping Up With the Kardashians” thjesht dëshiron të ec pëpara bazuar intervistës së fundit të reperit, ku ai foli për betejat që po përballet me ish-in e tij dhe gjithashtu pretendon se ai “Nuk u lejua të dinte” se ku po mbahej festa e 4-të e ditëlindjes së vajzës së tyre, Chicago.

Disa burime pranë Kim Kardashian për “HollywoodLife” thanë dhe shpjeguan pse Kim ka vendosur të të ndjekë rrugën më korrekte dhe morale kur bëhet fjalë për Kanye.

“Sigurisht, ajo do të donte të mos kishte të merrej me të, por kjo është jeta në të cilën ajo është dhe thjesht duhet ta shpëtojë atë me çdo mënyrë që mundet drejt një rezultati pozitiv,” tha burimi i brendshëm. “Kërkon shumë punë, por kjo është mënyra se si ajo do të merret me Kanye duke ecur përpara.”

Një tjetër mik i afërt me temeluesen e “SKIMS” ndau disa detaje për marrëdhënien e ish-ave, ndërsa ata vazhdojnë të jenë bashkë-prindër të katër fëmijëve të tyre së bashku – North, 8, Saint, 6, Chicago, 4 dhe Psalm, 2.

“Kim nuk po flet fare me Kanye për momentin. Megjithatë, ata janë vazhdimisht në komunikim nëpërmjet dadove dhe truprojave të tyre në mënyrë që të mund të koordinojnë vizitat me fëmijët, “

(Kosova Sot Online)